AKplus Akıllı Kalem Bekçi Devriye Tur Kontrol Sisteminde Kampanya

Devriye Tur Kontrol Sistemi

AKPLUS GÜVENLİK GÖREVLİSİ TUR KONTROL SİSTEMİ

199$ + KDV

(Kredi Kartına Peşin FiyatınaTaksit İmkanıyla)

İşyeriniz hırsızlığa, sabotaja karşı yeterince korunuyor mu?

2000'li yılların güvenlik sistemi olarak adlandırılan Akıllı Kalem Güvenlik Görevlisi (Devriye) Tur Kontrol Sistemi fonksiyonel yapısı ve kesin güvenlik kontrolü ile eski bekçi saatlerini rafa kaldırmıştır. Kullanımı özel bilgi ve beceri gerektirmeyen son derece pratik bir yapıya sahip olan Akıllı Kalem bir anlık dokunma ile her türlü nesnenin veya güvenlik görevlisinin kontrol edilmesini sağlıyor.
 
Akıllı Kalem Güvenlik Görevlisi (Devriye) Tur Kontrol Sistemi;

Fabrika, depo, şantiye, büyük mağaza ve alışveriş merkezi gibi mekanların güvenliğinden sorumlu personelin hangi güvenlik noktasını, ne zaman konrol ettiğini belirleyen ve alınan verileri otomatik olarak yazılım üzerinden raporlayan bir sistemdir.

Akıllı Kalem'in en büyük özelliği; dış yapısında darbe emici özelliğin geliştirilerek, darbelere karşı dayanıklılığının arttırılmış olmasıdır.

Akıllı Kalem Güvenlik Görevlisi Tur Kontrol Sistemi ile güvenlik görevlisi kontrolü yanında araç takibi de yapılabilir. İşletmenin araçlarının; hangi saatte giriş ve çıkış yaptığını, güzergah ve şöförleri ile beraber raporlar ve kontrol etmenizi sağlar. Bu sayede sistemi gündüz araç takibi, gecede güvenlik görevlisi takibi yaparak 24 saat kesintisin kullanabilirsiniz.

 DOKUN -AKTAR - RAPORLA

Akıllı Kalem Windows ortamında kolay kullanımı, güçlü yazılımı ve sade anlatımı ile harikalar yaratıyor...

 

Akıllı Kalem Bekçi Devriye Tur Kontrol Sistemi Kısaca Şu Şekilde Çalışır;

Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi içerisinden çıkan güvenlik kontrol noktaları güvenliğin önemli olduğu, kontrol edilmesi istenen yerlere monte edilir. Bekçi, tura çıkmadan önce kendisine ait olan bekçi anahtarlığını Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Kalemine okutur, böylece Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Kalemi hangi bekçi tarafından kullanıldığını öğrenmiş olur.
Bekçi kontrol etmekle yükümlü olduğu yerlere giderek Akıllı Kalemi güvenlik noktalarına okutarak kontrolünü yapar, bu esnada, okuma sırasında Akplus Akıllı Kalem Devriye Tur Kontrol Sistemi ışıklı ve sesli uyarı verir.
Bekçi mesai süresi boyunca kontrol ettiği yerlerde bulunan güvenlik noktalarını Akplus Akıllı Kalem Bekçi Takip Sistemine okutarak yaptığı güvenlik kontrol işlemlerini kayda alır. Bekçi görevini bitirdikten sonra, Akplus AkıllıKalem Bekçi Tur Sistemini amirine teslim eder.

Güvenlik amiri, Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Saatini bilgisayara bağlı haberleşme yuvasına takarak, gece yapılan kontroller ile ilgili bilgileri bilgisayara aktarır ve yazıcıdan bekçinin yaptığı güvenlik kontrolleri ile ilgili ayrıntılı raporları alır.

AKplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi, TSEK ve TSE-ex kalite ISO 9001 ve CE belgelerine sahiptir. Akplus Akıllı Kalem Devriye Tur Kontrol Sistemi; binlerce sanayi kuruluşunda, okullarda, askeri birliklerde, iş merkezlerinde Bekçi Tur Kontrol Sistemi (Bekçi Tur Saati) olarak kullanılmaktadır.

 

BEKÇİ KONTROL SİSTEMİ- BEKÇİ KONTROL SAATİ- BEKÇİ KONTROL SİSTEMLERİ- BEKÇİ KONTROL- DEVRİYE TUR KONTROL SİSTEMİ- BEKÇİ KALEMİ- BEKÇİ SAATİ İZMİR- BEKÇİ SAATİ FİYATLARI- BEKÇİ SAATİ- BEKÇİ SAATLERİ- TOM KALEMİ NEDİR- TOM KALEMİ- TOM KALEMİ FİYAT- TOM KALEM- GUARD TOUR- BEKÇİ TUR SİSTEMİ- BEKÇİ TUR KONTROL SİSTEMİ- BEKÇİ TUR KONTROL SİSTEMLERİ FİYATLARI- BEKÇİ TUR SİSTEMLERİ- BEKÇİ TUR KONTROL SAATİ- AK PLUS AKILLI KALEM-SMARTPEN- AKILLI KALEM PROJESİ- BEKÇİ TUR SİSTEMİ FİYATLARI- DEVRİYE TUR SİSTEMİ- BEKÇİ TAKİP SİSTEMİ- DEVRİYE KALEMİ- BEKÇİ TUR TAKİP- DEVRİYE TUR SİSTEMİ- ELEKTRONİK KONTROL SİSTEMİ- FABRİKA GÜVENLİK- GÜVENLİK TUR KONTROL- KURMALI BEKÇİ SAATİ- TUR KONTROL SİSTEMLERİ- GUARD TUR- GÜVENLİK TUR SİSTEMİ- BEKÇİ TUR SİSTEMİ FİYAT- BEKÇİ TUR- DEVRİYE TUR- BEKÇİ PROGRAMI- BEKÇİ TAKİP- DEVRİYE TUR TAKİP SİSTEMİ-BEKÇİ TUR İZMİR- AKILLI KALEM İZMİR- GÜVENLİK GÖREVLİSİ TUR KONTROL SİSTEMİ- GÜVENLİK NOKTASI- TAG- HABERLEŞME YUVASI- AKTARIM KİTİ- ŞARJ ALETİ- DEVRİYE NÖBET TAKİP SİSTEMİ- BEKÇİ KALEMİ İZMİR EGE BÖLGESİ